Yeni Vadi Konakları Logo

  • trueno marine slider
  • trueno marine slider
  • trueno marine slider
  • trueno marine slider

Yeni Vadi Konaklarının kapısından iceri adım attığınızda huzurlu güvenli ve konforlu bir yaşama da merhaba diyeceksiniz. İş yeri stresi işin yorucu temposu trafik sıkıntısı gürültü kalabalık gibi sizi yoran ne varsa hepsi geride kalacak. Şehrin ortasında ama bir o kadar da sehirden uzakta hissi veren yeni yaşam alanınızda her anınız eğlenceli , keyifli , güvenli ve doğayla ic ice gececek.

Yeni vadi konakları , cevresinde bulunan alışveriş merkezleri ve sosyal faaliyet alanlarıyla olsun ; havalimanına ,e-5 e ve e-6 ya 5 dakikalık mesafeleriyle olsunhem ulaşım hemde eğlence acısından merkezi bir lokasayonda bulunmaktadır.

Geniş ve rakipsiz kat planlarına sahip projede 32 adet 155 m² alanlı 3 + 1 ve 8 adet 291 m² alanlı 4 + 1 dubleks daireler bulunmaktadır.

Proje bünyesinde fitness, basketbol sahası, çocuk oyun parkı ve dinlenme bölümleri bulunan öngörülmüştür. A Blok’un altında kat maliklerinin günlük her türlü ihtiyacını karşılama imkanı veren modern bir süper market işletmesi planlanmıştır."